O Nas

SYMA GROUP to włoska grupa z kapitałem prywatnym, aktywna w sektorze energetycznym i przemysłowym, zajmująca się rozwojem zagranicznych firm typu spin-off dla włoskich MŚP i start-upów, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Polski i Europy Środkowej i Wschodniej.

Syma group została założona w drugiej połowie 2017 r.

Firmy grupy Syma prowadzą różne działania biznesowe:

SYMA GROUP SRL jest spółką holdingową z kapitałem prywatnym. Działa głównie poprzez formułę „Skill for Equity” z siedzibą w Vicenzie (Włochy).

SYMA POLSKA Sp.zoo Sp.k. to innowacyjna firma konsultingowa zajmująca się rozwojem biznesu, M & A i Business Intelligence. Inkubator międzynarodowych projektów i inwestycji, koncentrujących się na sektorach energetycznym i przemysłowym, ukierunkowany jest głównie na włoskie MŚP. Ma siedzibę we Wrocławiu (Polska).

ENERGEMINI POLSKA sp. z o.o.  jest spin offem Energemini Italia. Jest jedną z pierwszych firm działających w Polsce w zakresie świadczenia usług zarządzania energią w sektorze przemysłowym. Jest silnie zorientowana na włoskie firmy przemysłowe obecne na terenie Polski.

SYMA REN Sp. z o.o. to nowo powstała firma, zajmująca się rozwojem projektów wiatrowych i fotowoltaicznych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to spin-off kilku włoskich firm działających w sektorze hydroelektrycznym, z zakładami działającymi we Włoszech i Rumunii.